Informacja do rodziców

18 stycznia 2021

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji I Nauki uczniowie klas I – III szkół podstawowych po zakończeniu ferii zimowych rozpoczną z dniem 18 stycznia 2021 roku zajęcia stacjonarne w szkołach.

W związku z powyższym informuję, że zajęcia na terenie naszej szkoły będą się odbywały zgodnie z obowiązującym planem lekcji z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu społecznego (wytyczne MEN).

Zajęcia rewalidacyjne i pomocy psychologiczno-pedagogicznej będą się odbywały po zakończeniu zajęć dydaktycznych w klasach I – III zgodnie z dotychczasowym harmonogramem tych zajęć.

Zajęcia w świetlicy szkolnej będą dostosowane do potrzeb uczniów, a godziny pracy świetlicy po zebraniu informacji będą umieszczone na stronie szkoły.

Bardzo proszę Rodziców uczniów klas I – III o niewchodzenie z dziećmi na teren budynku szkolnego (korytarz szkolny – szatnia i sale dydaktyczne).

W sprawach organizacyjnych proszę o kontakt z wychowawcami klas I – III.

Uczniowie klas IV- VIII będą mieli zajęcia zdalnie wg planu lekcji w e-dzienniku.

Drodzy Rodzice, zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. Liczę na to, że uwzględnią to Państwo, podejmując stosowne decyzje.

Bardzo proszę o wyrozumiałość w tym trudnym czasie i zastosowanie się do procedur i wytycznych.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

im. Fryderyka Chopina

Marta Jasionek

Poniżej link do strony MEiN gdzie znajdziecie Państwo wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I – III szkół podstawowych.