Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
Wycieczka do Białowieży
6 czerwca 2021
Z okazji Dnia Dziecka, dzięki dofinansowaniu UE uczniowie naszej szkoły mogli wybrać się na wycieczkę do Białowieży. Zwiedziliśmy Białowieski Park Narodowy. Odwiedziliśmy wystawę i udaliśmy się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, gdzie oprócz żubra zobaczyliśmy łosie, wilki, jelenie
oraz żubronie
.
















