Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

Wycieczka do Białowieży

6 czerwca 2021

Z okazji Dnia Dziecka, dzięki dofinansowaniu UE uczniowie naszej szkoły mogli wybrać się na wycieczkę do Białowieży. Zwiedziliśmy Białowieski Park Narodowy. Odwiedziliśmy wystawę i udaliśmy się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, gdzie oprócz żubra zobaczyliśmy łosie, wilki, jelenie???? oraz żubronie ????.

Autor: p. Ewa Laska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie