Jesteś tutaj: Start / Wolontariat

Zbiórka naklejek i pluszaków

20 listopada 2023

Akcja "Szlachetna Paczka".

Nasza szkoła włączyła się w akcję Szlachetna Paczka. Organizujemy zbiórkę żywności trwałej tj. Konserwy, makarony, dżemy, mąka, cukier, owoce w puszkach itd. Zbieramy również środki czystości dla rodziny, która wymaga wsparcia takie jak: proszek do prania, płyn do zmywania naczyń, żele, szampony itp. produkty. Zachęcamy do włączenia się w tą akcję. Produkty uczniowie przynoszą do 8 grudnia do swoich sal.

Szkolny Wolontariat
16 listopada 2023

Maskotki z Biedronki

Zebraliśmy 2640 naklejek na maskotki z Biedronki dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Dziękujemy za zaangażowanie ❤️.

Szkolny Wolontariat

23 października 2023

Pomagamy Anastazji!

W naszej szkole został zorganizowany kiermasz ciast na rzecz pomocy Anastazji, małej mieszkanki naszej miejscowości, która jest podopieczną fundacji "Zdążyć z Pomocą". Kwota jaka została przelana na fundację dla Anastazji to 1610 zł. Dziękujemy za ciasta i duże zaangażowanie w pomoc.

3 września 2023

GANG MOCNIAKÓW

16 grudnia 2022

Kartki dla dzieci

Wolontariat Szkolny włączył się w akcję pisania kartek dla dzieci z oddziałów onkologicznych WYLOSUJ ANIOŁA ❤️ - Fundacja Gdy Liczy się Czas.

5 grudnia 2022

Szlachetna Paczka

Szkolny Wolontariat dziękuje uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka.

????

p. Ewelina Kłusek
30 września 2022

Zbieramy naklejki NA BYSTRZAKI

Zbiórka trwa do 20 listopada.

31 marca 2022

Podziękowanie

W ramach szkolnego wolontariatu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierzaczków z fundacji LePsie Jutro. Dziękujemy za włączenie się do akcji. ❤️????????

2 marca 2022

Pomagamy Ukrainie