Jesteś tutaj: Start / Zdalne nauczanie / Komunikaty

3 marca 2021

Informacja dla rodziców uczniów

Informacja dla rodziców uczniów zamieszkałych na terenie gminy Małkinia Górna oraz dyrektorów szkół i przedszkola samorządowego, dla których organem prowadzącym jest gmina Małkinia Górna

Szanowni Państwo,

w związku z wynikami  przeprowadzonego  monitorowania  zdalnego nauczania  przez Kuratorium Oświaty w Warszawie w dniach 7-10 grudnia 2020 r.  w szkołach województwa mazowieckiego oraz zwróceniem szczególnej uwagi  na kontrolę realizacji obowiązku szkolnego i obowiązku nauki,  uprzejmie proszę o zapoznanie się z  „Informacją dla rodziców uczniów zamieszkałych na terenie gminy Małkinia Górna  oraz  dyrektorów szkół i przedszkola samorządowego, dla których organem prowadzącym jest gmina Małkinia Górna w sprawie monitorowania realizacji  obowiązku  rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki” w celu przypomnienia i stosowania zapisów ustawy  Prawo oświatowe w wykonywaniu powyższych zadań. Ww. Informacja znajduje się w zakładce: Edukacja.

Wójt Gminy Małkinia Górna
Bożena Kordek

26 października 2020

INFORMACJA O KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Szanowni Państwo,

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, niemożliwe jest przeprowadzenie w dniach 27 - 29 października 2020 roku etapów szkolnych konkursów przedmiotowych (historia, fizyka, biologia, wos, geografia, chemia).

Terminy przeprowadzenia powyższych konkursów zostaną opublikowane na stronie internetowej MSCDN. Proszę o monitorowanie i zapoznawanie się z publikowanymi komunikatami.

Decyzję o zmianie terminów konkursów podjęto w Kuratorium Oświaty w Warszawie, zgodnie z Regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

Bądźmy cierpliwi.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

im. Fryderyka Chopina

w Małkini Górnej

Marta Jasionek

26 października 2020

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-3

Informujemy, że uczniowie klas 1-3 uczą się w trybie stacjonarnym. W dniach od 26 października 2020 do 8 listopada 2020 świetlica szkolna czynna jest od godz. 7.30 do godz. 13.00.

Przypominamy, że w godz. 8.00-16.00 w dniach nauki szkolnej istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina

w Małkini Górnej